Kodlos má chytré hodinky

Vzhledem k tomu, že minulý systém selhal a nenechal mě dostudovat a já jsem tomu navíc taky zrovna dvakrát nepomohl, musím vzdělání nahradit něčím jiným. Ježíšek, no ona to byla Majoránka, mi donesl chytré sportovní běžecké hodinky. Jsou skvělé, všechno ví, třeba to kde jsem, v jakém čase a jak jsem tam ocitl, ale umí třeba v mnohém i poradit. Ve fitness mě například po asi šesti sériích na bench-press varují, že se nacházím ve velmi stresové situaci. Jsou taky velmi odolné a dokonce voděodolné až do padesáti metrů. To asi ale nevyužiju, bo do takové hloubky běhat nechodím. 

Běh na delší tratě

Rozhodl jsem se, že se začnu víc věnovat běhu na delší tratě. Nestačí jen "kdo uteče vyhraje", je potřeba běžet i co nejdál.

Příprava na půlmaraton

Už to tak vypadá, že se 12.září 2021 objevím na vídeňském halfmarathonu. Dnes jsem začal s přípravou. Uběhl jsem na trase Fröttmaninger Berg a zpět celkem 15kiláků, takže mě stačí už jen šest. Čas na kilometr 4min50sec znamená, že se můžu už jenom zlepšovat :) 

 

 

Zakazuje se toto:

Až do konce nouzového stavu se zakazuje:

1) Tahat za jeden provaz. V této chvíli je tahání za jeden provaz větší skupinou osob naprosto vyloučeno. A to i při dodržování těch nejpřísnějších hygienických pravidel jako jsou roušky, šplíchadlo anti-covid nebo takový ty modrý rukavice. V případě nutnosti je možné mít svoje vlastní lano a za to si doma tahat.

2) Mít k sobě blíž. Naopak, v období pandemie by měli mít lidé k sobě hodně daleko. Požadovaná vzdálenost dva metry je udávána pouze jako minimální. Když to budou třeba dva kilometry, tak jenom dobře.

Číst dál...

V žabkách na Radhošť

Na tom, jít v žabkách na Radhošť není nic těžkýho. Stačí si zapomenout v autě pevnější boty a vzpomenout si na to až po kilometru chůze.

Číst dál...

Odpouštím ....

Kodlos 

Odpouštím lidem, 
že po třiceti letech zlodějen a náhlých zbohatnutí najednou,
začli chodit na Letnou.

Odpouštím Polákům, že cestou do zahraničí,
s kamiony moje nervy ničí.
... A teď nedávno zase,
poslali mi salmonelu v mase.

Číst dál...