PTEJTE SE:

Karel Kodlos Hohl

Brno, Czech Rep.

Tel.: +420 605 805 764

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook: 

facebook.com/KarelKodlosHohl

 

 

 

Nákupy hráčů ... :)

Před začátkem sezóny probíhá intenzivní období telefonování, scházení se a protlačování. Na tryouty leckde není čas ... :)

Číst dál...

Rychlost a sebevědomí

Je všeobecné známé, jak moc je v hokeji důležitá rychlost a sebevědomí. Znám malé hokejisty, kteří vám odpoví, že jsou nejlepší, tak rychle, že se jich ani nestačíte zeptat. Od pěti let to slyší ve svých klubech i doma. Nemají šanci se dozvědět opak. 

O dopravě v hokeji

V době neustále se rozvíjející vnitrozemské lodní dopravy, námořní dopravy, husté dálniční sítě a především pak nejpohodlnější a nejbezpečnější letecké dopravy, která nám doslova spojuje celé kontinenty, je více než laciné strašit lidi tím, že nám v jakémkoliv oboru lidské činnosti ujel vlak.

V nejlepším se má přestat

 Stejně mám pocit, že kdyby hokejový svaz hledal kreslíře, který by humornou až veselou formou propagoval podobně jako ČT jejich úsilí o to, aby si všichni mysleli, že to dělají dobře, budu první koho je ani nenapadne oslovit.

Stejně končí

Jandač před MS oznámil, že hned po něm končí. Chytrý. Buď se mu zadaří, bude za hrdinu a všichni jej budou přemlouvat ať u repre zůstane .... nebo propadne a nejhůř ho nikdo přemlouvat nebude :) 

Výstupní prohlídka

František chtěl reprezentovat, ale nedovolila mu to únava z náročné sezóny a nespecifikované zranění v dolní polovině těla. 

Chytrost v hokeji?

Myslíme samozřejmě chytrost na ledě. :)  Ne tu zákulisní. Ta je v pohodě :) 

....  jinak o Františka se nebojte. Na svůj věk má celkem slušnou výšku a jeho tatínek je známý český matematik. :)  Na matematickou olympiádu určitě pojede. Nevyhraje ji, ale na to se ho nikdo ptát nebude.