Chales III je korunovanej

 

Proti jménu Karel nic nemám, každej se nějak musí jmenovat, ale nechápu, proč se tak u nás najednou jmenuje Charles. OK neřešme to.

Necelých 50% Britů zajímá, že bude dnes Charles korunovanej a 30% Britů to bude na místě nebo v TV sledovat. Přesto to budou u nás všechny tři televize přenášet celej den v přímém přenosu a věřím tomu že ne zbytečně, že to prostě bude mít u nás opravdu celej den sledovanost. Možná proto to davové šílenství při volbě a inauguraci generála Pavla. Kdyby to šlo, zvolili bychom si ho i králem. Má charisma a dělá naši zemi dobrou reklamu, protože si každej řekne, že takhle u nás vypadají všichni chlapi v nejlepších letech a ti mladí takhle budou jednou vypadat taky. Dokonce si myslím, že kdyby byl generál Pavel malej, ukradli by nám ho Němci do převýchovy. OK neřešme to. 

Ovšem teď to královi Karlovi Charlesovi III teprve začne. Znám to z pohádek Boženy Němcové a Karla Jaromíra Erbena. Zjišťování, kdo a jak moc, ho má rád, přičemž ve hře bude sůl, které je všude plno, nebo mnohem dražší a vzácnější zlato, které není skoro nikde. Harry to podle mě rozhrábl už předtím a řekl, že ho nemá rád vůbec.

Dále může do Anglie přiletět drak a odnést Camillu. No, tu už asi ne. Spíš Kate, ale jak teď mám vysledované vztahy v královské rodině, schytá to Harryho Meghan, vévodkyně ze Sussexu.  

OK, neřešme to.