Leonid Iljič Brežněv

 

Vůbec neřeším, jestli byl Leonid Iljič Ukrajinec nebo Rus. Áďa byl taky Rakušan a peklo se mu podařilo vytvořit až v Německu. I když to měl teda z Braunau do Bavorska jen asi dvěstě metrů. Stalin byl Gruzínec a například Klement Gottwald díky svému "Nachname" taky asi nebyl původem Přemyslovec.

🙂 Když se vrátím k Leonidovi. Fakt není problém odkud byl - ono území Ukrajiny je tak obrovský, že narodit se tam, není zas tak velký problém a narodili se tam například i ti dva kreténi, kteří svojí arogancí málem poslali reaktor černobylské jaderné elektrárny na Měsíc. Problém je, že Brežněva nebo Stalina jsme kdysi vzývali jako bohy. A problém je, že vzýváme bohy i teď. Jen jsme změnili světovou stranu. A co si představuji pod pojmem "vzývat bohy"? .... Fanatismus, fanatismus, fanatismus. Fanaticky milovat, fanaticky nenávidět, fanaticky věřit jednomu proudu, fanaticky plnit příkazy, nehledat souvislosti, prostě nekomplikovat si život otázkami - Proč .... 

 

P.S.: Mně prostě baví kreslit i přemýšlet nad souvislostmi. Vím zároveň, že až s tím skončím, budu to mít v životě mnohem jednodušší.